Türkiye’nin En İyi 10 Ortodonti Uzmanı – Alanında Ünlü Ortodontistler

Diş teli tedavisi yaptırmak istiyor ancak doğru ortodonti uzmanını bulamıyor musunuz? Türkiye’nin en iyi 10 ortodonti uzmanı listemizi inceleyerek şehrinizdeki tavsiye edilen ortodontistlerle tanışabilirsiniz.

  1. Dr. Ömer Polat - İstanbul

En iyi ortodontistler listemizdeki bir diğer isim olan Uzm. Dr. Ömer POLAT, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde tamamlamıştır. Ardından Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı’nda doktora eğitimine başlamıştır. Doktora eğitimi boyunca yurtiçi ve uluslararası birçok kongrede sözlü ve yazılı sunum yapmıştır.

Doktora sürecinde insan psikolojisi ve hasta iletişimine verdiği önemden ötürü Ortodontide Hipnoz İle Hasta Kooperasyonunun Arttırılması adlı semineri hazırlayıp sunmuştur. Aynı zamanda lingual ortodonti, şeffaf plak ile ortodontik tedavi gibi birçok farklı alanda sertifikalar almıştır. Doktora tezini; “Ortodontik Tedavinin Hasta Psikolojisi ve Oksidatif Stres Üzerine Etkileri” ile ilgili sunarak 2014 yılında doktora eğitimini tamamlamıştır. Halen kliniğinde hastalarına ortodonti tedavi hizmetleri sunmaktadır.

Hastalarının yorumları ve önerilerine göre hazırlanan Türkiye’nin en iyi 10 ortodonti uzmanı listemizdeki ortodontistlerden tedavi süreçleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Şehrinizin en iyi ortodonti uzmanından tedavi hizmetleri alarak özgürce gülümseyebilir, sağlıklı dişlere kavuşabilirsiniz…

Yorum Yap