Cliniqa Dental World

Cliniqa, ortodonti, estetik diş hekimliği ve genel diş tedavisi alanlarında uzman hekimleriyle, Türkiye’de ve dünya genelinde ağız ve diş sağlığı sorunu yaşayan hastalara kişisel çözümler sunmak için kurulmuştur.

Amacımız hastalarımızın ağız ve diş sağlığı bilincini geliştirerek, modern tedavi yöntemlerimiz ve kişiye özel metotlarla etik ve güvenilir hizmet sunmaktır. Vizyonumuz, her daim hizmet kalitemizi geliştirerek, yenilikçi ve uluslararası standartlarda bir diş kliniği olmaktır.

Cliniqa Dental World olarak yüksek hijyen ve konfor şartlarının yanında modern teknolojik tedavi ekipmanlarıyla hastalarımıza ayrıcalıklı ve özelleştirilmiş, eşsiz bir deneyim sunmaktayız.

Cliniqa Dental World 1

Daha yakından tanımak ister misin: Cliniqa Dental World

60+

Şehir

Türkiye’nin 81 ilinden hastalarımıza ağız ve diş sağlığı hizmeti.

20+

Sağlık Turizmi

Farklı ülkelerden gelen hastalarımız için en iyi tedavi desteği.

48+

Uzmanlık Alanı

Farklı sorunlara yönelik etkili ağız ve diş sağlığı uygulamaları.

15.000+

Mutlu Hasta

Sağlıklı ve özgür gülümsemelerine kavuşan mutlu hastalar.

No Image

Cliniqa Diş Sağlığı Kliniği

Ağız ve diş sağlığı alanında uzman, modern tedavi yöntemlerini takip eden ve uygulayan Türkiye’nin başarılı diş hekimleri tek çatı altında!

Uluslararası standartlarda, premium bakım ve servisleri içeren Cliniqa Dental World olarak özelleştirilmiş tedavi yöntemlerimiz, yenilikçi bakış açımız, ortodonti uzmanlarımız, pedodontistler, çene cerrahları ve alanında uzman diş hekimleriyle sağlıklı gülüşünüze sizleri kavuşturuyoruz.

Unutmayın, gülümsemeniz bizim için çok değerli. Hayata daha mutlu bakmak için diş hekimlerimiz ve tedavilerimiz ile hemen tanışın.

48 Branşta Diş Tedavisi

Sağlıklı ağız ve dişler için son teknolojiye uygun olarak planlanan, kişiye özel tedavi yöntemlerimizle hizmetinizdeyiz.

Estetik diş hekimliği, özel tedaviler, restoratif diş hekimliği ve genel diş hekimliği tedavileri için sistematik ve entegre bir klinik olarak hastalarımızın sorununa kalıcı çözümler getiren uygulamalarımızla sağlıklı bir hayatın kapılarını aralıyoruz!

Ağız ve diş sağlığı sorunlarınızdan kurtulmak ve hayal ettiğiniz gülüşe ulaşmak için geç kalmayın, size özel tedavilerle tanışın.

No Image
No Image

15000’den Fazla Mutlu Hasta

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’nin 81 ilinden ve dünya genelinde 15000’den fazla hastanın mutlu gülümsemesini sağladık!

Donanımlı kliniğimiz, kalite yönetimimiz ve yüksek hizmet standartlarımız sayesinde tüm misafir ve hastalarımızın konforunu benzersiz prosedürler ile takip etmekte, memnuniyetlerini en yüksek düzeyde tutacak yatırımları, personel ve alt yapıyı sağlamaktayız.

Sorumluluk bilincinde olan uzman diş hekimlerimizle güvenilir tedaviler sunarak hastalarımızı ailemizin bir parçası haline getirmeye özel gösteriyoruz!