Uzm. Dr. Ömer Polat

Ortodonti Uzmanı

Ortodonti, lamine, sabit ve hareketli ortodontik tedavi branşlarında hizmet veren Uzm. Dr. Ömer Polat, İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezundur. devamını oku

10

YILLIK DENEYİM

30

TV PROGRAMI

2500

MUTLU GÜLÜŞ

No Image

Ortodontik Bozukluklara Kalıcı Çözümler!

Ortodonti Uzmanı Dr. Ömer Polat

İçten bir gülümseme için doğru adrestesiniz! Alanının ünlü isimlerinden Uzm. Dr. Ömer Polat, dişlerinizin çapraşıklıklarına kalıcı ve hızlı çözümler sunuyor. Yıllardır hayalini kurduğunuz gülümsemeye kavuşmanızı sağlıyor!

No Image

Kişiye Özel Uygulamalar

Ağız ve diş sağlığı alanında etkili ve fark yaratan, kişiye ve sorununa özel, memnuniyet odaklı tedaviler.

No Image

Son Teknoloji Diş Tedavileri

Modern ve gelişmiş uygulamalarla diş hekimliğinde uluslararası tedavi standartları, yeni nesil yöntemler.

No Image

Diş Sağlığı Testleri

Üstün kalitedeki cihazlar ve kendini geliştirmeye devam ederek bir marka haline gelen ağız ve diş kliniği.

Biliyor Musunuz?

Ortodonti tedavisinde kullanılan kalitesiz diş telleri ve ekipmanlar tedavi sürenizi uzatıyor, dişlerinizin sağlığını bozuyor!

Ömer Polat İle Bir Ömür Boyu Gülümseyin!

Diş tedavilerinde ileri teknoloji uygulamalar, tedavi öncesi ve sonrası profesyonel destek, kişiye özel çözümlerle yüksek hasta memnuniyeti! Bilimsel tedavi yaklaşımı ve hasta haklarını koruyan çalışma prensipleriyle alanının en ünlü isimlerinden Uzm. Dr. Ömer Polat ile tanışın!

Randevu Al

Cliniqa Dental World'den WhatsApp, online form ve telefon yoluyla randevu al.

Sorununu Öğren

En gelişmiş tanı yöntemleriyle sorununa uygun tedavi seçeneklerini öğren.

Tedavi Planını Oluştur

Tedavi planını Uzm. Dr. Ömer Polat ile birlikte kendine uygun şekilde oluştur.

No Image

Tedavini Ol

Uzm. Dr. Ömer Polat ile diş tedavini sorunsuz ve güvenli bir şekilde ol.

Kontrollerini Yaptır

Tedavi sonrası süreçte koruyucu kontrollerini yaptır, diş sağlığına dikkat et.

Sağlıklı Gülüşüne Kavuş

Hayal ettiğin sağlıklı gülüşe kısa sürede kavuş, aynalara mutlu bak.

Öncesi Sonrası – Onlar Başardı, Sıra Sizde!

Diş hekimi korkunuz sağlığınızın önüne geçmesin! İstanbul’un başarılı diş hekimleri arasında yer alan Dr. Ömer Polat’ın profesyonel desteğiyle siz de mükemmel bir gülüş için ilk adımı atın! Özgürce gülme sırası sizde!

)) No Image No Image
No Image No Image
No Image No Image
No Image

Dr. Ömer Polat Kimdir?

Alanının başarılı isimlerinden olan Uzm. Dr. Ömer Polat, İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Dr. Ömer Polat, 2010 yılında başarıyla tamamladığı lisans eğitiminin ardından Ortodonti Anabilim Dalı’nda doktora eğitimi almıştır. Ulusal ve uluslararası pek çok kongrede sunumlar gerçekleştiren Ömer Polat, tedavilerle kurucusu olduğu Cliniqa Dental World diş kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

Ağız ve diş sağlığınız için son teknoloji yöntemlerle en iyi tedavi hizmetini almak için ortodonti uzmanı Dr. Ömer Polat’la tanışın.

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

Doktora eğitimi boyunca yurtiçi ve uluslararası birçok kongrede sözlü ve yazılı sunum yapan Uzm. Dr. Ömer Polat, 2014 yılında eğitimini tamamlayarak uzman unvanı almıştır.

Alanındaki gelişmeleri ve son teknoloji tedavileri yakından takip eden ve hastalarına uygulayan Dr. Ömer Polat ortodontik tedavi alanında farklı sertifikalara sahiptir. Aynı zamanda Türk Ortodonti Derneği, Türk Dişhekimleri Birliği ve European Orthodontic Society üyesidir.

Hastalarına en iyi tedavi hizmetlerini sunmak için Cliniqa Dental World'ü kurmuş, binlerce kişiye sağlıklı dişler kazandırmıştır.

No Image
No Image

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Ortodonti Uzmanı Dr. Ömer Polat, çocuk ve yetişkin ortodonti alanında hastalarının şikayetlerine kalıcı ve hızlı çözümler üretmek için alanındaki gelişmeleri ve yenilikleri takip etmektedir.

Uzman olduğu ortodonti alanıyla birlikte estetik diş hekimliği, restoratif diş hekimliği ve genel diş hekimliği tedavileriyle de ağız sağlığından ve gülüşünden memnun olmayan hastalarına özgür ve sağlıklı bir gülümseme kazandırmayı amaçlamaktadır.

Siz de sağlığınıza kavuşmak ve mutlu bir yaşam sürdürmek istiyorsanız ortodonti uzmanı Dr. Ömer Polat ile iletişime geçin.

Mutlu Bir Gülümseme İçin İlk Adımı Bizimle At!

Uzm. Dr. Ömer Polat Yorumları

Uzm. Dr. Ömer Polat hakkında yapılan yorumları okuyarak diş hekiminizi daha yakından tanıyabilir, aklınıza takılan konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Uzm. Dr. Ömer Polat
İletişim +90 (212) 663 77 58